Zorgverlener (40)
Categorie
 
 
Gezondheidscentrum Rijsenburg
Fysiotherapie Driebergen

Vincent Kortleve
Jake de Vilder
Lucienne Rosenberg
Frank Panman
Esther van Maanen
Carolien de Jonge


Telefoon
0343 52 17 10
e-mail
Website
Adres
van Rijckevorselstraat 27 a
3972 EP Driebergen

 
Opmerking
Dhr Vincent Kortleve
Email: vincent@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: maandag en donderdag
Specialisatie: manuele therapie, chronische pijn

Dhr Jake de Vilder
Email: Jake@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag
Specialisatie: dry needling, sport

Mw Lucienne Rosenberg
Telefoon: 06-21918033
Email: lucienne@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdagmorgen, vrijdag
Specialisatie: oedeemtherapie en oncologie fysiotherapie

Dhr Frank Panman
Email: frank@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
Specialisatie: fysiotherapeut (hart, vaat, long)

Mw Esther van Maanen
Telefoon: 06-20054449
Email: esther@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: maandag, woensdag, vrijdag
Specialisme: kinderfysiotherapie

Mw Carolien de Jonge
Telefoon 06-37300690
Email: carolien@fysiotherapiedriebergen.nl
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
Specialisme: kinderfysiotherapie

Categorie

webmaster